neděle 31. července 2011

Zlínská Galaxie

Pršelo, jen se lilo a nebylo co dělat. Obzvlášť s hřištěchtivým Miškinem. Vyrazili jsme teda do Galaxie. Ta je prezentována jako zábavní park pro celou rodinu, ale pochopitelně se tu vyřádí zejména děti. Trampolíny, skákací atrakce (Mišák se zamiloval do názvu "Galaktický puding" :D) skluzavky, překážkové průlezky všech možných druhů, malý autodrom, volná vozítka všech možných druhů, horolezecká stěna, kuličkový bazén pro nejmenší, pro starší pak stolní hry či hřiště - třeba na badminton.
Vstupné - pokud se vejdete do hodiny - za pouhých 50,- za osobu (čili platí jak dítě, tak dospělák). V deštivém počasí pochopitelně narváno a v hale krapánek nedýchatelno. Botu dolů a v ponožkách hrr na to. Strategicky jsem začala u menších a míň náročných atrakcí, ale Mišáka evidentně víc lákaly ty větší. Tak jsme po hopsacím hradu a po trampolínách (tam bylo dost složité dodržovat pravidlo jedna trampolína = jedno dítě, když tam byly trampolíny jen čtyři a nadšených dětí desítky včetně těch větších) vyrazili do hlavního osíťovaného komplexu. Chtě nechtě jsem musela s Mišákem - "ztratit" se tam dalo hned, cesty byly spletité, stačilo jednou odbočit jinam. Když jsem ho asi na potřetí na zkoušku nechala vylézt samotnýho na skluzavku, mával mi za půl minuty někde z ochozu o dvě patra výš. :D Tak jsem pro jistotu lítala nahoru a dolů, i ty skluzavky jsem si sjela, myslím, že jako díte bych si to užila naprosto královsky. Pro Mišáka pak byla největším zážitkem asi jízda na autodromové čtyřkolce, akorát jsme se krapánek přetahovali o řízení a furt chtěl sám sám SÁM, ačkoliv nedosáhl na plyn a neutočil zatáčky. :D
Každopádně až tu bude(m) příšti léto, bude Galaxie ideální zábava klidně na celý den... :P

Pidiskluzavka Ufohrátky Dlouhá modrá skluzavka Vžuuuuuuuuuum


Jenčov Obří trampolína Tuneloskluzavka1 Tuneloskluzavka2

2 komentáře:

  1. a kolik to bude stát na celý den?

    OdpovědětVymazat
  2. @quanti: Jestli to dobře chápu, tak celodenní je za 129,- (1 osoba - ať dospělý nebo dítě), ale jinak další kombinace (rodinný, sleva večer, atd.) maj v ceníku na stránkách: http://www.galaxiezlin.cz/cenik ;)

    OdpovědětVymazat