čtvrtek 19. ledna 2012

Bilance - rok 2011

Nejdřív pár čísel...
Hradové a badatelské výlety: 25 (mimo jiné i velké hrady jako Karlštejn, Žebrák + Točník, Bezděz nebo Trosky)
Přečtené knížky: 3 - ano, velmi ostudný výsledek (Fulghum, Perdido, Obraz), mimochodem loni 12
Zhlédnuté filmy: 3 (Králova řeč, poslední HP, BD1), loni 4
Dnů na dovolené: Jeseníky jaro - 3, Rožmberk - 6, Jeseníky podzim - 3
Dnů ve Zlíně: 29 (letos lámu rekord, mám pocit ;))
Vypitých kafí: opravdu nepočítaně :D
Hmotnost: (k 1.1.2012) sice pořád dost, ale -4kg než loni touhle dobou ;)

P.S. Obrázky tu sice nemám přímo, ale k názvům měsíce jsem nalinkovala příslušné fotky z 365 projektu (neboli SEM - mimo leden a únor, ty jsou provizorně postaru :))

Leden
Nový rok začal tím, že nám doma nejela wi-fina. Všichni nemocní, jeden za druhým. Moleskinová horečka vrcholící cestou do Prahy. Pro Moleskiny, pochopitelně. :D Koalix odjel na KickOff. S EP jsme si udělaly matkoparty. Sněhový výlet na Oheb.

Únor
Několik badatelských výletů po Orlických. Mišák brzo vstával (v 5) a málo spal přes poledne. Upgrade na Win7. Pět dní ve Zlíně. Jeden totálně promigrénovaný den. Hodně internetu, málo spánku.

Březen
Narozeniny s výletem kolem Lichnice. První zmrzlé cesty na skútru. Zase jednou v kině - a výjimečně ne na pohádce - skvělá Králova řeč. Třináctidenní dieta podle Adélky. Výsledek: -5kg. Neustálé řešení Mišákovejch bobků. Poslední den v měsíci dorazil nový Canon! ♥

Duben
Babička s cukrovkou v nemocnici. Výlet do ZOO. První běhací pokusy. I s Koalixem v posilovně. Zápis do školky. Moje první dopravní nehoda - v roli poškozeného. Jeseníky - túra na Keprník, kde si Koalix uhnal zánět ledvin a Mišák rozflákal skleněnou vitrínu v jesenickém Albertu. Velikonoce.

Květen
Koalix doktorand. Školka - jo! Začátek dlouhého procesu odplínovávání. Výlet do Prahy. Den s EP+M. Výlet na Bezděz. Týden ve Zlíně (skoroléto) i s grandiózním rodinným setkáním v ZOO. Potštejn.

Červen
Pravidelné běhání - 2-3x týdně. Vodní hrátky s pistolkama. Litice - Frymburk - Landštejn. Koalix státnicuje na samé 1. Den s EP+M. Poslední hodiny FJ. Promoce, oběd v Atlantě. Tajemné pohledy s puffinama. :)

Červenec
Trosky. Testovací překládání. Kumburk (bez nabitých baterek - epic fail :)). Nepříliš vydařenej výlet na Strádov. Bouřky. Mišákova nová židle. Za bráchou do Pardubic. Velmi chladná dovolená v Rožmberku - kraj nádherný, hradů spousta, ale zima jak v psírně. Konec měsíce opět ve Zlíně (Galaxie).

Srpen
Zlín, Trenčín. Koupání v Tescoma bazénu. Doma trampolína. A Mišákova nová postel. Sama na posledním HP. Mišák bezplíňák. Naše nová postel. Týden na Horalce. Poslední učení v NB.

Září
Mišák poprvé ve školce - po cca 7 dnech zvykání úplně v pohodě :). Za odměnu na Karlštejn (+ Pho-přepadovka). Za trest na Křivoklát > Krakovec. A ještě Žebrák a Točník. Nástup do práce. Kurz vaření. První Plurk návštěva. Krátké podzimní Jeseníky - tentokrát je nemocnej Mišák.

Říjen
Po odpracovaném týdnu a půl jsem s Mišákem doma. Koalix v nemocnici. Práce - školka - docela stereotyp. Mišákovy třetí narozeniny. Říjnová blogchallenge - nakonec moje sólovka.

Listopad
Po čase povedenej narozeninovej dárek pro Koalixe - kafemlejnek. Dokumentační megaparty. Opět na pár dní Zlín, ale s nemocným Mišákem to za moc nestojí. Zase dva týdny doma s Miškinem. Krizovej konec měsíce. Posledního listopadu jdeme s EP na BD1.

Prosinec
Hektický prosinec. Po všech stránkách. Po týdnu ve školce je Mišák zase na 14 dní doma. Kupodivu stíhám všechny dárky. I ty nemožné. Vánoce. Trojdenní Zlín. Na Silvestra badatelský výlet a večer doma.

1 komentář:

  1. Jo, spousta věcí se vám podařila, včetně "upgradů" na vyšší úroveň, hodně radosti jste rozdali - tak ať je i tento rok šťastný ...

    OdpovědětVymazat