čtvrtek 22. srpna 2013

Narozeninový post se zpožděním

Matýsek měl předevčírem rok! Neuvěřitelný je, jak to uteklo. A jaký už je z něj velký chlap. A těžkej. A chodící. Prostě žádný mimino. Hrozně zajímavý je srovnání s Mišákem. Pohybově ho Matýsek předběhl několikanásobně - Mišák chodil až někdy v 15 měsících. Ale zato teda uměl daleko víc povídat - Mates umí tak sotva rybičku, psa a brrrm brrrm. Holt nejsou stejný, nejsou... :)

Se zpožděním proto, že v pondělí, půl hodiny předtím, než začala domácí narozeninová oslava najednou začal Matýsek hrozně topit, rvát se do náruče a vypadal celý malátný. Přes 38, bez nálady, takže celou oslavu vypadal spíš takto než jako veselý oslavenec. Ale když mu pak k večeru zabraly kapky a teplota mu na chvíli zase slezla, tak si i ty narozeninový dárky dovedl užít - chodítko je skvělá věc, přesně jak jsem doufala a baví Matýska z obou stran. A zavěšený zvířátka ho taky zjevně potěšily, pořád dělal fuuuu fuuuu, aby jsme mu je rozhejbali.

Tak přístě snad oslavíme narozeniny i bez těch teplot, doufám... :)A ještě video o tom, jak se Matýskovi líbil jeho narozeninový dárek:

2 komentáře:

  1. Teda dárky dostal opravdu krásný, teď jen aby ten smutný kukuč mohl brzy zmizet ;-)

    OdpovědětVymazat
  2. chudák, stonat na narozky! ale uteklo to, teda...

    OdpovědětVymazat