čtvrtek 3. září 2015

Září září v kalendáři

Tak je to tu. Září. Nový školní rok. Nový začátek. Škola, školka, práce. Kolotoč. Je to teprv třetí den a už jsem utahaná jak kotě - hlavně jak furt myslím na sto padesát věcí, na který nesmím zapomenout...
Když začal srpen a prázdniny byly v půlce, tak se mi zdálo, že se nějak nic neděje a že si ty prázdniny ani nestíháme užívat. Tak se povedlo, že konec srpna byl naopak zážitky přeplněný. Zoo ve Dvoře. Matějovy 3. narozeniny. Výlet na Trosky. Dvoudenní Praha. Víkend v HB. A poslední den prázdnin ještě výlet do Aquapalace. Plus pochopitelně, aby se to nepletlo, tak přesně ten poslední den před nástupem do školky dostal Matěj hroznou rýmu a v noci kašlal, takže z jeho nástupu nakonec nebylo nic. Ovšem Míša vykročil do nové etapy podle plánu - první den ve škole byl opravdu spíš jen seznamovací a ukázkový, ale včera už doma dělal i první úkoly. Každý den je něco nového - dnes kupříkladu mají poprvé výtvarku, zítra bude první tělocvik - takže i když měl do dítěte nadšeného ze školy dost daleko, tak to zatím zvládá po všech stránkách dobře. (BTW: Je to třetí den, ale už mi to připadá, jako věčnost :D)
Snad to půjde dobře i dál a snad to půjde stejně pohodově i při Matějově startu ve školce - uvidíme v pondělí. Budu doufat... :)


3 komentáře:

  1. Na první fotce celej Koalix! :D

    OdpovědětVymazat
  2. Míšovi to jako školákovi moc sluší - přejeme mu hodně pohody a radosti z poznávání nových věcí !

    OdpovědětVymazat
  3. Ty bláho, Mišák už je hrozně velkej... Tak snad ho to ve škole bude bavit, držím mu palce :)

    OdpovědětVymazat